Arap Kızı Kremi Ürün Görseli

Yüz güzelliği

yüz temizliğiYüz güzelliği

Cilt bakımınız günlük hayatınız da koşuşturma için de olduğunuz için genel de ertelenen bir durumdur. Fakat dış etkenler cildinizi her zaman tehlike altına sokabilir. Yüzünüzün genel görünüşü zaman için de yıpranır ve sizleri rahatsız edecek seviyeye gelebilir. Kimyasal içerikli ürünler ile cildinizi daha güzel bir hal aldırmak isteseniz de ne yazık ki yeterli olmayacaktır. Daha iyi bir cilde sahip olmak istiyorsanız ilk olarak yaşam tarzınızı ve beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekecektir.

Doğal yollar dan aldığınız besinler ve doğal yağlar cildinizi çok daha iyi bir hale getirecektir. Tatlı Badem Yağı ve Deniz tuzunu Limon ile karıştırarak yüzünüze uygularsanız doğal bir parlaklığa kavuştuğunu sizler de göreceksiniz. Cildiniz de ölü hücrelerin yerini daha canlı ve parlak bir deri alacaktır. 

Cildinizin daha güzel olması için vazgeçilmezler arasın da yer alan salatalık cildinizin en büyük dostudur. Gün de 15 dakika kadar cildinize salatalık uygulamak sizlere son derece iyi gelecek olan bir bakımdır. Çok daha parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )