Arap Kızı Kremi Ürün Görseli

Pirinç unu ile maske yapmak

Cilt renginizden memnun değilmisiniz? Cildinizle ilgili problemleriniz mi var? Cildinizi Birkaç ton beyazlatmak mı istiyorsunuz?Pirinç unu ile maske yapmak

Cilt renginizden memnun değil misiniz? Cildinizle ilgili problemleriniz mi var? Cildinizi birkaç ton beyazlatmak mı istiyorsunuz? İşte sizlere cilt beyazlatmanız için mükemmel bir öneri de bulunacağız. 

Herkesin bildiği üzere uzak doğu dediğimiz de aklımıza ilk olarak pirinç gelmektedir. Uzak doğu da kadınlar bu topladıkları pirinçlerin suyu ile banyo yaparlar ve güneşin alnında kalmalarına rağmen bronzlaşmamaktadırlar. Sizler de bembeyaz kalmak istiyorsanız işte sizlere tarif.

Bu tarif de sizlere gereki olan sadece pirinç unu ve maden suyu ya da içme suyu da olabilir. Pirinç ununun içerisine krem kıvamına gelecek kadar maden suyu dökün ve karıştırın. Maskeniz hemen hazır olacaktır. Maskenizi tamamladıktan sonra yüzünüze ya da beyazlatmak istediğiniz bölgelere uygulamanız gerekmektedir.

Bu uygulamadan sonra göreceksiniz ki  cildiniz çok daha güzel bir hal alacak ve istediğiniz beyazlığa ulaşacaktır. Sizler de doğal olan bu yöntem ile daha beyaz bir cilde sahip olabilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )