Arap Kızı Kremi Ürün Görseli

Gül suyu ile güzellik

GÜL SUYU İLE GÜZELLİK

         Kadınlar cilt güzelliklerine erkeklerden daha çok önem vermektedir. Bunun içinde doğal yollar daha çok dikkatini çeker. Bir doğallık abidesi olan gül suyu ile cildimizi güzelleştirme.

Gül suyu maskesi ciltteki kızarıklıkları azaltır. Ciltteki tıkanmış gözenekleri açar ve cildin hava almasını sağlar. Stresi azaltır ve moral motivasyon verir. Mat ciltlerde parlaklık sağlar. Cildimizdeki yağları temizler ve sivilcelerin oluşumunu önler. Cildimizdeki hücreleri güçlendirir ve hassas ciltlere destek olur. Cildimizin esnekliğini koruyarak cildin yaşlanmasını ve kırışmasını önler. Kısacası gül suyu cildimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktadır.

Bu mucizevi karışım nasıl hazırlanır işte tarifi:

  • Öncelikle elimize derin bir kap alıp içine 5 yemek kaşığı maden suyu koyalım. Üstüne 5 yemek kaşığı gül suyu, limon suyu ve gül yağı ekleyelim. İyice karıştıralım ve yüzümüze püskürtmek için bir sprey şişesi bulalım. Şişenin temiz olduğundan emin olalım. Bu işlemi sabah akşam yüzümüze püskürterek uygulayalım. Yüzümüze sıktıktan sonra hemen silmeyelim mümkünse yüzümüzde kurumasını bekleyelim. Bazıları bekletmek istemez ama beklemesi durumunda asıl faydayı göreceğimi bilmeliyiz. En az 15 dakika yüzümüzde bekletmeliyiz. Süremiz dolduktan sonra iyice cildimizi yıkamalıyız. Bu suyumuz eğer ılık olursa cildimiz için daha iyi olur. Çünkü sıcak yada soğuk su cildimize şok etkisi yapabilir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )