Arap Kızı Kremi Ürün Görseli

Cilt beyazlatmak için domates maskesi

Cilt beyazlatmak için domates maskesi

Bir çok bayan esmer olmak için uğraş verirken , cilt rengini açmak isteyen bayanlar da günümüz de ciltlerini beyazlatmanın yollarını aramaktadırlar. Bu yazımız da sizlere hem masrafsız, hem de eviniz de ki malzemeler ile cildinizi nasıl beyazlatabilirsiniz ? Bu konu hakkın da bilgi vereceğiz. İşte sizlere cilt beyazlatmak için domates maskesi ;

Malzemeler : 

  • Yarım domates
  • Un

Hazırlanışı :

İlk olarak domatesi yıkayın ve kabuklarını soyun Blendır da suyunu çıkarın ve sonra bir süzgeç yardımı ile domates suyunu un ile macun haline getirin. Domates maskesini göz çevreniz ve dudaklarınız hariç yüzünüze uygulayın ve yüzünüz de yaklaşık olarak 5 dakika kadar bekletin, sonra maskeyi ılık su ile yüzünüzü yıkayarak temizleyin. Bu maskeyi hafta da 3 kere uygulamanızı öneriyoruz.

Domates maskesi cildinizi nemlendirir ve rengini açar. Gözeneklerinizi açarak çil ve yara izleriniz var ise onları da hafifletmektedir. Sizler de bu maskeden yardım alarak çok daha güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.

Doğal bir şekil de eviniz de bu muhteşem ve doğal maske ile cilt beyazlatma kürünüzü yapabilirsiniz. Cilt beyazlatma yöntemleri hakkın da sizlere diğer yazılarımız da da detaylı şekil de bilgi vermiştik. Domates maskesi de çok güzel önerilerimiz den bir tanesidir. Cilt beyazlatma yöntemleri hakkın da daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız bizleri hemen sayfamız da yer alan numaralarımız dan arayabilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )