Arap Kızı Kremi Ürün Görseli

Cildinizi güneşten koruyun !

Cildinizi güneşten koruyun !Cildinizi güneşten koruyun !

Yaz aylarının yaklaştığı zamanlar da cildinizi güneşe karşı korumanın da tam zamanıdır. Cildiniz hassas ise korumanın etkisini biraz daha artırıp bu duruma karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Güneş cilt lekelerinin meydana gelmesine neden olan en önemli faktördür. Bu neden ile bu konu da bayanların çok daha dikkatli olmaları gerekmektedir.

Halk arasın da yaşlılık lekesi olarak da bilinen özellikle 40 yaşların dan sonra meydana gelen lekeler güneşe çok fazla maruz kalan insanlar da meydana gelmektedir. Saçı dökülen erkekler de bu lekeler en fazla saç olmayan alın üst bölgesin de ve kel kısımların da meydana gelmektedir. Burun veya ellerin üst kısımın da bu lekeler çok fazla görülmektedir.

Bahar ve yaz ayların da ve de kış dönemlerin de vücudunuzun güneşe karşı ekstra olarak korunması gerekmektedir. Özellikle yaz ayların da şapka ve güneş koruyucuları mutlaka kullanmanız gerekmektedir. Bu aylar da ağda, sir ağda, peeling gibi durumlar dan kaçınmanı gerekmektedir. Bu şekil de bu lekeler den korunmanız mümkün olacaktır.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )