Arap Kızı Kremi Ürün Görseli

Arap Kızı Kremi Toptan Satış

Arap Kızı Kremi Toptan Satış

Cilt bakımı, cilt yenileme ve cilt rengini açmaya yarayan, %100 bitki özlü Arap Kızı Kremi satışı yaparak kendinize yeni bir gelir kapısı yaratabilir. Yüksek satış trafiği olan bu ürün sayesinde, ayda binlerce lira kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, toptan satış için bizi aramanız. Müşteri hizmetlerimiz size gerekli bilgileri verip, yol gösterecektir.

Toptan alım yapabilmeniz için öncelikle firma olmanız ve vergi levhasına sahip olmanız gerekmektedir. Şahıs firması veya kurumsal şirket olmanız yeterlidir. Toptan satışlarımız 50 şerli koliler şeklinde olup, en az alım adedi 50 adettir. Vergi levhanız yok diye üzülmeyin. Bireysel satış yapabilir veya satış ortaklığı programımıza katılabilirsiniz. Dilerseniz dropshipping hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Web sitenizde, sosyal medyada satış yapabilirsiniz. Bireysel satış için dropshipping hizmetini kullanabilirsiniz. Müşteriyi bulup müşteri bilgilerini bize iletmeniz yeterlidir. Biz tüm sipariş aşamasını takip edip, ürünü faturası ile beraber müşterinizin adresine teslim ediyoruz.

İstanbul Arap Kızı Kremi Toptan Satış, Ankara Arap Kızı Kremi Toptan Satış, İzmir Arap Kızı Kremi Toptan Satış, Antalya Arap Kızı Kremi Toptan Satış, Ordu Arap Kızı Kremi Toptan Satış ve daha onlarca şehirde toptan satış yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Arap Kızı Kremi Toptan Satış için müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi alabilir ve Toptan satış şartlarını öğrenebilirsiniz.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )