Arap Kızı Kremi Ürün Görseli

Arap kızı kremi nerede üretilir

Adının arap kızı kremi olmasının tabi ki bir nedeni mevcuttur. Arap ülkelerinin yanı sıra bir de Ortadoğu ülkelerinde can sıkmaya neden olan sivilcelerden kalma izlerini yok etmeye aynı zamanda beyaz bir cilt rengine sahip olmak isteyen arap kızlarının isteği üzerine üretime sunulmuş doğal ve mucizevî bir kremdir. Kullanımı Türkiye’ye de ulaşmıştır fakat Türkler sivilcelerden kalma izleri yok etmek için kullanmaktadır. Tedavi süresi 10 ile 15 gün olan arap kızı kremi cildinizde ki kötü görüntüyü ortadan kaldırıyor ve istediğiniz doğal güzelliği sizlere bahşediyor.

Arap kızları bilindiği gibi koyu tenlere sahiptir. Nasıl ki beyaz olan kadınlar solaryuma girerek esmer tene sahip olmayı tercih ediyorsa arap kızları da esmer tenlerini cilt beyazlatıcı krem olarak da görev yapan bu ürün ile yerine getiriyor.

Her Gün Kullanmak Sakıncalımı?

Bu krem birçok soruna çözüm olarak üretilmiş ve aynı zamanda bu sorunların için de de çil sorunu da mevcuttur. Çil kremi niteliği gören arap kızı kremi her gün kullanmak sakıncalı değildir. Günde üç kez kullanılması gayet uygundur. Arap kızı kremi bitkisel ve doğal ürünlerden elde edildiği için bilinen bir yan etkisi yoktur fakat ilk kullanımda bir süreliğine elinizde uygulayınız. Belki kremin içerisinde sizin kendinizde bilmediğimiz bir bitki bulunabilir ve sizin bu bitkiye bir alerjiniz olabilir.

Etkisi Ne Kadar Sonra Belli Olur                          

                Ciltte birçok soruna çare olan arap kızı kremi cilt beyazlatıcı krem, çil kremi olarak da işlev görmektedir. Ürün etkisini hemen ilk kullanımda belli etmez. En az 7 gün kullanımından sonra ve düzenli olarak kullandığınız taktirde ürünün etkisini göreceksiniz. Fakat bizler size bir ve iki ay arasında bir kullanımı tavsiye ediyoruz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )